Hydrafacial: Najizvođeniji tretman za sjajnu i hidratiziranu kožu

Poliklinika Gusić s ponosom predstavlja Hydrafacial tretman, najizvođeniji tretman u svijetu za njegu kože. Kao dermatološki stručnjak, želim vam približiti sve prednosti i znanstvenu osnovu ovog inovativnog tretmana.

Hydrafacial tretman je neinvazivna metoda koja kombinira čišćenje, eksfolijaciju, ekstrakciju, hidrataciju i antioksidativnu zaštitu u jednom postupku. Uz pomoć usmjerenog mlaza vode, ovaj tretman dubinski čisti pore, uklanja mrtve stanice kože i istovremeno infuzira kožu hranjivim tvarima. Rezultati su trenutačni – vaša koža postaje sjajnija, glatkija i hidratizirana.

Kako Hydrafacial Radi?

1. Čišćenje i Eksfolijacija: Početni korak uklanja površinske nečistoće i mrtve stanice kože, ostavljajući kožu spremnom za dubinsko čišćenje.

2. Kiselinski Peeling: Blagi kemijski peeling otvara pore bez iritacije, pripremajući kožu za sljedeći korak.

3. Ekstrakcija: Pomoću vakuuma, tretman bezbolno uklanja nečistoće iz pora, smanjujući mogućnost nastanka akni.

4. Hidratacija: Usmjereni mlaz vode infuzira kožu s hijaluronskom kiselinom, peptidima i antioksidansima, pružajući dubinsku hidrataciju i njegu.

5. Zaštita: Antioksidansi i peptidi štite kožu od štetnih vanjskih utjecaja i poboljšavaju njezinu elastičnost.

Prednosti Hydrafacial Tretmana:

• Trenutni Rezultati: Vidljivo poboljšanje odmah nakon tretmana.
  • Prilagodljivost: Pogodan za sve tipove kože i različite probleme poput bora, hiperpigmentacija i akni.
  • Bezbolnost: Neinvazivan postupak bez vremena oporavka.
  • Dugotrajna Hidratacija: Koža ostaje hidratizirana i njegovana dulje vrijeme.

Zaključak:

Hydrafacial je idealan tretman za sve koji žele zdravu, sjajnu i mladoliku kožu. Poliklinika Gusić nudi vam priliku da iskusite sve prednosti ovog vrhunskog tretmana pod stručnim vodstvom naših dermatologa. Prijavite se danas i otkrijte tajnu besprijekorne kože!